Küçük Çarpılar

Blogumun ismine ilk karar verdiğimde bu isimle çok da güzel marka olur demiştim kendime, yaptığım küçük çarpılar için farklı bir isim gibi hissetmiştim. Blogda yazmaya ilk başladığımda ise bu kadar uzun soluklu yazabileceğimi hayal etmiyordum.

Küçük çarpılarımı anlatır, şablonları nereden temin ettim, kumaşlarım nasıl onları anlatırım diyordum, sonra olur da sipariş alırsam markam hazırdı: elmalıkedi.

Burada küçük çarpılarımı anlatmaya çok yer ayıramadım, yazmaya başlayınca ise küçük çarpılar nasıl yapılır yazısını yazmak yerine aklımdan geçenleri anlattığımı fark ettim ve bunu yazmak çok daha keyifli.

Küçük çarpılarım sayesinde sizinle tanıştıysak, instagram hesabımdan keşfedip yolunuz buraya düştüyse son zamanlarda küçük çarpılarımın yerini Lüksemburg fotoğraflarının aldığını görmüşsünüzdür. Hala keyifle yapıyorum küçük çarpıları ama burada eskisi kadar üretken olmadığımı itiraf etmeliyim. Belki de beni gerçekten yoran kumaşa masa örtüsü yapmaya çalıştığımdan hızım düşmüş olabilir.

Küçük çarpılar size tekrar zaman ayırabilmek istiyorum ve tekrar eski üretkenliğime kavuşmak… Beni küçük çarpılarım için takip edenler en kısa zamanda yeni ürünlerle geri döneceğim, söz veriyorum.

Sevgiler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir