Ben kimim?

Ben Kimim?

Merhaba ben Elvan,

1985 yılının Mayıs ayında gözlerimi dünyaya açtım güzel İzmir’imde ve 2019 yılının Ocak ayına kadar da hiç ayrılmadım İzmir’imden. Okuldu, işti, evlilikti derken 2013 yılının Ekim ayında Küçük Sıpamı aldım kucağıma, hayatımın merkezi değişti.

12.12’nin uğuruna inanarak 2014 yılında elmalikedi ile blog yazmaya başladım. Elmalıkedi’de ne var derseniz; ilk başladığım zamanlarda bol bol çarpı işlerim, hobilerim, kitaplarım, gezilerim ve oğlumla yaşadığım benim için kilometre taşları vardı. Sonra beni ben yapan başlıklarıma ilave Sadeleşme çabalarım eklendi.

2019 yılının gelişi ile blogumla birlikte değiştik… Bundan sonra, yeni bir rüzgar rotamızı değiştirinceye kadar, hayatım Lüksemburg’da. Bu radikal değişim ile blogum daha çok günlüğe benzemeye başladı, acaba ne yazsam okunur diye düşünerek yazarken artık yaşadıklarımı anlatmaya başladım.

2020 sonbaharında ise hikayelerim girdi hayatıma, 30 kelime, 30 hikaye dedim başladım yazmaya. Hikaye yazmak daha çok hoşuma gitti, ne yaptığımı anlatmaktan. Her hikayede farklı bir kapı araladım hayal dünyama ve sanki bu sayede daha çok hayat var blogumda…

Kısaca, Ben Kimim sorusunun cevabı, paylaştığım her satırda… O zaman elvanı Elvan yapan, hayata dair zevk aldığım, bazen de hayattan ders aldığım her şeyden biraz biraz var diyelim…

Daha fazla merak ettikleriniz varsa, her zaman için e-posta adresimden bana ulaşabilirsiniz.

elmalikedi@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir