İyi Ki Doğdum…

Şairin dediği yolun yarısına bir kaldı, bugün 34 bitti… Bence, ben daha yeni doğdum ve iyi ki doğdum…

Doğum günlerimde yazmak gibi bir adetim yoktu ama yeni doğan ben, 2019 hazır değişimlerin yılı olmuşken yeni adetler getiremez miyim hayatıma?

Biten senenin değerlendirmesini hep yıl sonlarında yapıyorum, herkes gibi yeni yıl yeni heyecanlar diyorum. Aslında herkesin yeni yılı doğum günü değil mi? Doğum günlerimizde koskoca bir yıl tam anlamıyla yaşımızı alarak bitmiş olmuyor mu? O zaman kısa bir değerlendirme yapalım mı?

17 Mayıs 2018’de doğum günümde hayallerimi gerçekleştirebilmeyi dilemiştim. İlk hayalim ise beni yoran banka hayatını arkamda bırakabilmekti ve gerçekleşti. İlk hayalimin gerçekleşmesinden sonra olmasını beklediğim hayallerim ise hala büyümeye devam ediyor. Onları büyütmeye çalışırken bambaşka bir yerde buldum kendimi. Şimdi bu yeni yerde, yenileri de ekleyerek hayallerimi büyütmeye devam ediyorum ve biliyor musunuz daha keyifli burada büyütmek.

Arkama dönüp baktığımda geçtiğimiz yılda ve yıllarda yaptıklarımı hep iyi ki yaptım diyorum. Hepsinin doğru zamanda ve doğru yerde yapıldığını hissediyorum. Bu seneki iyi ki yaptım dediğim en güzel şey ise düzenli olarak yazmayı hayatıma dahil etmek oldu. Yeni yaşımda dileğim, hayallerimden birini daha gerçekleştirebilmek, umarım olur.

Sözün özü, iyi ki doğdum, iyi ki Elvan oldum…

Sevgiler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir