Rapor

Kendimi tebrik ederek yazıma başlıyorum, Mayıs ayında her gün bir post yazacağım demiştim, hiç birinin baştan savma olmasını istemedim, hepsine ayrı özendim. Şimdi de rapor yazmaya geldim:

Cumartesi günündeki İtiraf yazımda belirtiğim gibi her gün bir konu bulmak çok zormuş. Ve her gün bir hedef doğrultusunda bloga yazı yazmak işe gitmek gibiymiş. Ne alaka dediğinizi duyar gibiyim, anlatayım. Yaptığınız işten keyif alsanız da almasanız da her gün gitmelisiniz ve özellikle canınız o gün sadece işte olmak istemiyorsa iş günü çok zor geçer. İştei her gün yazmak buna benziyor, bazen canınız hiç bir şey yazmak istemiyor, kelimeler çıkamıyor bir türlü, o günlerde neden kendime hedef verdim ki diye çok sordum. Bazen yazmasam ne olur ki dedim ama sözümde durmamak kendimi huzursuz hissettirdi ve yazdım.

Bir ay boyunca en keyif aldığım şey ise konuyu bulduktan sonra yazmak oldu. Zor noktayı aştıktan sonra gerisi çok kolay ve iyi ki sözümde durabildim diyorum.

Tatilde olduğumuzdan bu hafta ki yazılar biraz daha zor oldu, tamam itiraf ediyorum hafta sonu yazıp hepsini planladım ki zor olan kısmı da buydu zaten: her güne yazı yazmak ayrı bir günde 5 yazı yazmak apayrı. Umarım tüm yazılarımı keyifle okumuşsunuzdur.

Bir aylık yazma hedefi sayesinde kendime yeni konu başlıkları buldum; Film Önerisi ve Hafta Sonu Gezisi köşeleri ki bence bloguma dahil ettiğim bu 2 etiket bile iyi ki yazdım dememe yeter. Bundan sonra her gün olmasa da daha sık yazacağıma emin olabilirsiniz. Bir ay boyunca beni desteklediğiniz için teşekkür ederim.

Sevgiler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir