Küçük şeylerden mutlu olmak…

Bir kitap mühürü insanı mutlu eder mi? Beni etti… Siparişi verdiğimde, elime ulaştığında bu kadar mutlu olacağımı düşünmemiştim. Kitaplarımı kişiselleştirmek için küçük bir mühür…Mühürün kendisi kadar gönderim şekli ayrı güzel, kargo paketini açıp kutuyu görünce bir 5 dk kutuyu hayran hayran izledim.
Evet herkes için sıradan bir kutu; ama bu küçük şirin kutu beni kendine daha görür görmez hayran bıraktı.
Kutunun içinden çıkan mühürse kesinlikle intagramda yer alan resimlerden daha güzel. Mühürün tasarımını benim için özel yapmadı Yeliz Hanım, varolan standart  tasarımlarından seçtim. Mühür siparişini vermeyi düşündüğümde aklımda zaten kedi resminin olması vardı,Baykushanenin yılbaşı kampanyasından faydalanmak için standart tasarımlarına göz attığımda tamam dedim işte bu: Kedi ve Kitap bir arada daha ne isterim ki …
 
 20141215_214505
Vaktiniz olursa Baykushanenin tasarımlarını göz atmanızı tavsiye ederim, yaratıcı tasarımları var Yeliz Hanım’ın. Merak ederseniz instagramda Baykushane hesabına göz atabilirsiniz…Tekrar teşekkürler Yeliz Hanım.

3 thoughts on “Küçük şeylerden mutlu olmak…

  1. Küçük şeylerdrn mutlu olmak.. Doğru bir hareket taktir ediyor ve destekliyorum seni.. Dünya çok büyük, mutlu olacak şeylerin küçük olursa mutluluklarında büyük olur düşüncesindeyim.

    Hayatındaki mutlulukların daim, yeni blog sayfan hayırlı olsun..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir