#hergünebirmutluluk

Yaşamın hızına yetişmeye çalışırken, gün içerisinde yaşadığımız küçük mutlulukları ya görmezden geliyoruz ya da fark edemeyecek kadar yoğun oluyoruz. İşte bu yüzden dönüp baktığımda gülümsemek için kendime hatırlatma notu gibi olsun diye, Instagram hesabımda 26 Ocaktan itibaren #hergünebirmutluluk diyerek o gün için beni mutlu eden ne ise onun resimlerini paylaşmaya başladım.

mutluluk

İlk hafta eksiksiz 7 gün boyunca resim çekip paylaştım, Şimdi bakarken gülümsediğim kareler. İlk resmi çektiğim gün her gün istisnasız eklerim bakalım 1 ay sonunda ne olacak diye düşünmüştüm. Bugün tam 16 gün oldu başlayalı ve sadece 12 resim paylaşmışım. Yani 4 gün fire verdim. Fire verdim vermesine ama 2 haftada bende alışkanlık oldu, gün içerisinde bir resim paylaşmamışsam akşam eve gittiğimde kendimi bugün beni gerçekten hiçbir şey mutlu etmedi mi diye sorgularken buluyorum. Düşününce resmini çekemediğim küçük şeyleri buluyorum. Gün içerisinde kim bilir kaç kere ufak mutluluklarımız, gülümsemelerimiz oluyor. Peki, biz ne kadarının farkına varıyoruz?

Tamam canım felsefe yapmayacağım, sadece benim küçük mutluluklarıma isterseniz #hergünebirmutluluk diyerek katılmanızı bekliyorum…

Geçen haftadan birkaç küçük mutluluk karesi ile sayfamı renklendireyim 🙂

dmc ipler

 

fil kolye

 

renkli mandallar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir