Doğa Kızın Panosu

Yeni bebeği olan arkadaşınıza ne hediye alırsınız? Bebeğine giysi, ufaklığın odası için nevresim takımı, havlu, belki bir oyuncak, belki anne için bir hediye… Seçeneğiniz oldukça fazla, bebekler için olan sektörde istediğiniz her şeyi bulursunuz. Peki, bebeğe özel isim panosuna ne dersiniz?

Önce giysi alayım diye düşündüm ama neye ihtiyacı var emin değilim. Bu küçük sıpalar ilk 1 yıl çok hızlı büyüyorlar ve hepsinin gelişim hızı aynı değil. Hadi diyelim ilk bebekliği için değil de sonraki 6 aylık dönem için giysi aldık. Ee bu havalar bizi durmadan kandırıyor, yazlık mı kışlık mı olsun? Oğluma hediye gelip de çok beğendiğim halde giydiremediğim tulumları mevcut, sırf mevsimi kaçırdığımız için. Hal böyle olunca bende Doğa Bebek için isim panosu işlemeye karar verdim.

doğanın panosu

İlk önce doğum bilgilerini içeren bir pano yapmayı düşünsem de, son karar aşamamda bu sevimli tavşan ile ismini işledim. İsim işlemeden önce ben yine pinterestte şablon avındaydım. Kız bebek olunca el yazısına benzer bir şablon buldum. Armin’in panosunda olduğu gibi bu yazı karakterinin de adını bilmiyorum ne yazık ki. Yazı karakterine karar verdikten sonra kişiselleştirmeye geldi sıra. Pinterestte yine çok güzel şablonlar buldum ancak bu sefer çıtı pıtı şirin bir şey olsun istediğimden karar vermek zor oldu.

tavşan

Erkekler için seçeneğiniz çok fazla olmuyor, araba, uçak detayları ile onlara özel hale getiriyorsunuz. Ancak kızlarda seçenekleriniz daha fazla, bebek, kalp, çiçek, kuş ne eklerseniz olur. Zaten pembeli, morlu desenler istemediğiniz kadar var. Karar vermekte zorlanınca ve aklımda birkaç kişi için daha isim panosu yapmak olunca Tuva Yayıncılıktan çıkan bebek motifleri kitabını aldım. Ve orada gördüğüm bu şirin tavşan gönlümü fethetti.

İşte bu küçücük tavşan ile Doğa Kızın Panosu, sadece Doğa’ya özel oldu. Sağlıklı büyü, güzel günlerin olsun Doğa Bebek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir