Çınar’ın Panosu

Kendime yeni hobiler edindikçe ve oğlum büyüdükçe küçük çarpılarıma ayırdığım zamanlar ne yazık ki azaldı. Çınar’ın panosu küçük çarpılarımı yapmaya başladığım ilk günden itibaren aklımdaydı. Çınar kuzenimin oğlu, ilk çarpı işi yapmaya başladığımda annesine Çınar içinde bir tane yapmayı düşünüyorum dedim. Söz ağızdan çıktı ama iş bir türlü iş elimden çıkamadı.

Panonun şablonunu Haziran 2015’te çıkardım ve daha yeni bitirebildim, daha doğrusu yeni başlayabildim diyelim. Başladıktan sonra 2 hafta gibi kısa bir sürede bitti, iş başlayıncaya kadar benim için başlayınca bitiyor. Gerçi Çınar’ın panosu için oldukça geç kaldım ama en azından 4.doğum gününden önce işledim diyerek kendimi motive edeyim.

çınar

Büyük şablonlardansa bu doğum panolarını işlemeyi daha çok sevdim, hem daha hızlı işleniyor hem de desen büyük olmadığı için insanı sıkmıyor. Ayrıca desenleri ve isimleri birleştirerek tamamen kişiye özel oluyor.

Arkadaşlarımın çocukları için yaptığım isim panolarından sonra da içim rahat etmedi ve öncelik sırasını Çınar’ın isim panosuna verdim. Nerdeyse iki yıl önce kuzenimden Çınar’ın favorisinin Arabalar olduğunu öğrenip temamı belirlemiştim. Yeni favorisinin örümcek adam olduğunu biliyorum ama temayı değiştirirsem yine yapmayı ertelemekten korktuğum için, umarım hala arabaları seviyordur diyorum.

İsim için Armin’in karakterlerini kullandım, bu karakter çok hoşuma gitti en kısa zamanda aynı yazı karakterleri ile oğlum içinde bir pano işlemeyi düşünüyorum, tabi bu hızımla nasıl olur orası da ayrı 🙂 Arabalar filminde birçok araba karakteri var ama en meşhuru bu kırmızı araba, adı da Şimşek McQueen. O zaman Çınar’ın panosuna Şimşek McQuenn ekleyelim diyerek pinterestte bulduğum şablonu kullandım.

Bitirdiğimde baktıkça keyif aldığım işlemelerimden biri oldu Çınar’ın panosu. Bir çocuğun odasını süsleyecek olması da ayrı bir keyif tabiî ki de. Sağlıkla büyü, güzel günlerin olsun Çınar’ım…

çınar 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir