Aylar sonra yeniden

mug watch and planner book on brown wooden surface

2023 blogum için çok verimli olamadı, 2023’de sadece iki adet post yazmışım. Birinde tembelim tekrar yazacağım dedim, diğerinde Bruge anlattım ve gerisi gelmedi. Tabi iki yazı arası da 3 ay olmuş. Ve işte şimdi yine yazmaya geldim.

Bu sefer ne bahar tembeliyim ne de gezdiğim bir yeri anlatacağım, sadece günlük gibi yazmaya geldim. Ve bir de kendimden minik bir haber vermeye: yazmak için kendime yeni bir platform buldum, gerçi çoğu kişi biliyordur substack… Evet bundan sonra hikayelerimi orada yazmaya karar verdim, gerçi ilk olarak burada daha önce yazdığım hikayeleri gözden geçirip tekrar yazmayı düşünüyorum; orada sadece hikayeleri paylaşacağım. Merak ederseniz linki burada . İlk hikaye olarak da burada daha önce yayımladığım Kurabiye var ama sonunu biraz değiştirdim.

İlk göz ağrım bloguma ara ara yazmaya devam edeceğim tabiki de, buraları sahipsiz bırakmak olmaz 🙂

Mart ayında Bahar Tembelini yazarken her hafta bir şeyler yazmayı hedeflemiştim, ama sonra haziran ayına kadar herhangi bir şey yazmamışım. O yüzden bu sefer her hafta yazacağım falan demiyorum ama daha sık yazmaya çalışacağım diyorum. Ve bir de kendi çapımda yazdığım kitap yorumlarımı da geri döneyim diyorum. Eskiden her ay ne okudum diyerek birer paragraf o ay okuduklarımı anlatırdım, hatırlarsınız belki. O zamanlar her yazdığım yazıya kendi çektiğim bir fotoğrafı ekliyordum sonra e-kitap olarak okumaya başlayınca kitapların fotoğraflarını çekemez oldum, fotoğraf olmayınca da yazmayı bıraktım. Evet yine kendime bir bahane bulmuşum. Bu sefer bahanelerden uzak sadece yazmak istiyorum, bakalım ne kadar başarılı olacağım.

Yakında görüşürüz 🙂

2 thoughts on “Aylar sonra yeniden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir